Bizi Destekleyin

Aşağıdaki formu kullanarak kurumumuza online olarak bağış yapabilirsiniz.

BAĞIŞLARINIZ İÇİN BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

Türkiye İş Bankası – 1396 Bakırköy Ticari Şube – 18921
IBAN: TR58 0006 4000 0011 3960 0189 21

Toprak Olma Umut Ol!
Bağışçlarımız

Diyaliz Makinası

Sadece 32.000 saatlik toplam kullanım süresi olan diyaliz makinalarının yenilenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

BAĞIŞTA BULUNUN

Vakıf Projelerine Destek

Tüm toplumu kucaklayan saha ve eğitim projelerimizin çok daha fazla sayıda kişiye ulaşabilmesi için bizi destekleyebilirsiniz.

BAĞIŞTA BULUNUN

Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Desteği

TBV, maddi durumu yeterli olmayan tıp fakültesi öğrencilerine karşılıksız burs sağlayarak eğitimlerine katkıda bulunmaktadır.

BAĞIŞTA BULUNUN
Kendi Belirlediğim Tutar
Tutarı kendim belirlemek istiyorum!

BİLGİLERİNİZ

İsim Kart Numarası
Soyisim Güvenlik Kodu (CVV/CVC)
Kredi kartınızın arka yüzünde bulunan numaranın son 3 hanesidir
E-mail Son Kullanma Tarihi (Ay / Yıl)
Telefon
Onay Kodu
Gizlilik Politikası
www.tbv.com.tr “Kullanım Şartları”nı kabul etmeniz, internet sitemizin gizlilik politikasını kabul ettiğinizi ifade eder. Aşağıda tanımlanan kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız. Sitenin gizlilik politikasını kısmen veya tamamen değiştirme hakkı saklıdır. Metindeki güncellemeler ve tarihleri bu sayfada yayınlanacaktır.

Bu site, başka sitelere bağlantılar içermektedir. Diğer sitelerinin gizlilik politikalarından ve uygulamalarından www.tbv.com.tr sorumlu değildir.

Kullanıcı olarak www.tbv.com.tr ile paylaştığınız kişisel ve kurumsal bilgilerde değişiklik ve/veya düzeltilmesi gereken noktalar veya yayın politikası hakkında görüş bildirmek ve/veyaya kişisel ve kurumsal bilgilerinizi değiştirmek için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak site yöneticileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Kullanıcıdan Toplanan Bilgiler
www.tbv.com.tr tarafından aşağıda tanımlanan kullanıcı bilgileri toplanabilir, saklanabilir ve kullanılabilir:
 • Site ziyaretleri ve kullanma biçimleri
 • Sitede gerçekleştirilen işlemlere ait bilgiler. (Doldurulan formlardaki ya da alanlardaki bilgiler, e-posta adresleri gibi)
 • Siteye kaydolurken tarafınızdan verilen bilgiler
 • Websitemizin işlem ve hizmetlerden yararlanmak için bizimle paylaştığınız bilgileriniz,
 • Diğer her türlü bilgi
www.tbv.com.tr tarafından kredi kartı, banka kartı veya internet bankacılık işlemleri kullanıcı adı, şifreleri gibi bilgiler hiçbir şekilde toplanılmaz ve sistemde kayıt tutulmaz.

Yapılan her türlü bankacılık işlemi, PayPal ve bankaların internet ödeme arayüzleri ile yapılmaktadır. Bu arayüzlerin güvenliği www.tbv.com.tr den bağımsız, özel güvenlik önlemleriyle denetlenen kurumlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması
Kişisel bilgileriniz, sadece onayınız halinde üçüncü kişiler ile paylaşılabilir.. Ancak mahkeme kararı ile www.tbv.com.tr ’den talep edilen bilgiler istisnadır.

Paylaşılan kişisel bilgiler, gizlilik politikasını ve/veya sitede belirtilen diğer hususlar doğrultusunda kullanılabilir:
 • Sitenin yönetimi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması  
 • Sitenin etkin ve verimli kullanımı amacıyla kullanıcı odaklı gündellemelerin yapılması  
 • Sitede gerçekleşecek işlemler için kullanıcıların bilgilendirilmesi
 • Siteden tarafınıza isteğiniz doğrultusunda e-posta ve benzeri bilgilendirmelerin yapılması  
 • Siteye ait istatistiksel verilerin, kullanıcıya ait kişisel bilgilerin saklı kalması koşuluyla  üçüncü kişilerle paylaşılması
 • Site ve/veya kullanıcılar hakkında yapılan araştırmalar ve/veya şikayetlere yönelik işlemler
Bilgilerin Güvenliğinin Sağlanması
www.tbv.com.tr  kişisel bilgilerinizin kaybedilmesi, yanlış kullanılmasıı ve değiştirilmesini engellemek üzere her türlü önlemi alır. Kişisel bilgileriniz özel gübvenlik önlemleri ile korunan suncularda saklanır. www.tbv.com.tr üzerinden yapılan tüm elektronik işlemler SSL teknolojisi ile kriptolanır. Kullanıcılara ait  banka ve kredi kartı bilgileri www.tbv.com.tr üzerinde asla saklanmaz.

İnternet sistemi üzerinden yapılan data transferlerinin asla %100 güvenli olmadığını hatırlatırız. www.tbv.com.tr yöneticileri, kullanıcılardan asla şifre, banka işlemleri, kart ve/veya hesap numaraları gibi kişisel bilgiler talep etmez. Kullanıcılar, her türlü kullanıcı adı, şifre ve kredi kartı bilgilerini kendi sorumluluklarında olduğu kabul ederler.

İletişim
Gizlilik politikamız ve/veya kişisel ya da kurumsal bilgilerinizin kullanılması doğrultusunda sorularınızı tbv@tbv.com.tr adresine yazabilirsiniz.

Yapılan Bağışın İptal ve İadesi Yoktur.