2017 Görsellerimizi Kullandığımız Mecralar

Published on Mar 27th, 2017 under Genel.By

2017 Dünya Böbrek Günü’nde ağırlıklı olarak dijital mecralarda yer alan vakfımız, Hasan Yalnızoğlu ve Wilma Elles’le birlikte UPS Spor Kulübü sporcuları Baha ve Ayşe İzel’in aldığı fotoğraf çekimlerini tüm mecralarda kullandı. Fotoğraflar, “sağlıklı beslensin, gelecekte üzülmesin ve “spor yapsın, gelecekte üzülmesin” temalarıyla hazırlanarak yeterli ve dengeli beslenme ile düzenli fiziksel egzersizin böbrek sağlığı başta olmak üzere tüm vücut sağlığına olan etkisi ele alındı.

Fotoğrafların yanı sıra, 2017 yılında ele alınan obezite konusunu desteklemesi amacıyla yaptırılan egzersiz videosu ve animasyon film de, kullanılan görsel çalışmalar arasında yerini aldı. Animasyon filmi TBV resmi sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Görsel çalışmamız Dünya Böbrek Günü’nü içine alan 6-12 Mart haftası boyunca metrobüs ve metro hattında, İDO İstanbul Deniz Otobüslerinde, Shell benzin istasyonlarındaki ekranlarda, kuaför ve eczanelerdeki ekranlarda, çeşitli AVM’lerin iç ve dış ekranlarında yayınlandı.

Raket olarak Balıkesir, Aydın, Muğla ve Manisa’da yer alan görsellerimiz, Billboard formatında İstanbul, Adana, Osmaniye, İskenderun, Antalya, Diyarbakır, Tekirdağ, Sakarya, Malatya, Ordu ve Giresun’da toplumu bilgilendirdi.

Meydanlara ve ana arterlere konuşlanmış dev ekranlarla Adana, Afyon, Denizli, Elazığ, İzmir, Kayseri, Kırşehir, Manisa, Muğla, Trabzon ve Zonguldak’taydık.

Memorial Sağlık Grubu da, gruba bağlı hastanelerin iç ekranlarında da görsellerimize yer vererek bize destek oldu.

Edirne’de belediye otobüsleri, yine 2017 Dünya Böbrek Günü görsellerimiz ile giydirildi.

Perpa’da ilk defa gerçekleştirdiğimiz çalışmayla iç ekranlarda Perpa çalışanlarını ve ziyaretçilerini bilgilendirdik.

Havaalanları da bu seneki çalışmamızda yer aldılar, İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havaalanı, Ankara Esenboğa Havaalanı ile Bodrum ve Edremit Havaalanları da görsellerimizle bezendi.

Leave a Comment