Etkinlikler

Diyaliz Merkezlerimizin 2019 Performansı

img

Türk Böbrek Vakfı’na ait üç diyaliz merkezimizde, hastalarımıza yüksek nitelikli hemodiyaliz hizmeti verebilmek için oluşturduğumuz yönetim sistemi kapsamında, aylık kalite değerlendirme toplantıları düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu toplantıların ana gündemi, hastalardan ve çalışanlardan gelen geri bildirimlerin incelenmesi ve önerilerin incelenmesidir. Böylelikle fırsat alanlarının belirlenmesi ve gerekli iyileştirmelerin yapılmasına çalışılmaktadır. Diyaliz merkezlerimizdeki hastalarımıza verilen eğitimlerimiz kapalı devre TV sistemi ile aynı anda verilmeye devam edilmektedir. Her ay doğum günü olan hastalarımıza küçük bir kutlama da yapılmakta, sosyal anlamda da hastalarımızın memnuniyeti gözetilmektedir. Bu kapsamda TBV yönetimi tarafından yeni yıl hediyeleri her hastamıza bizzat verilmiştir.

TBV diyaliz merkezlerinde 2019 yılı boyunca ayda ortalama 520 hastaya hizmet verişmiş, toplamda ise 75.707 diyaliz seansı gerçekleştirilmiştir. 2019 yılı hasta bakım sonuçlarının merkezlere göre dağılımında ilk sırada 39701 seans ile Ahmet Ermiş DM gelirken, ardından sırasıyla 18190 seansla Kapaklı ve 17816 seansla Tekirdağ Diyaliz Merkezi gelmektedir.


    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/365_tbv_user/apps/tbv_website/site/assets/cache/FileCompiler/site/templates/activity.php on line 57
    Obez Market