Etkinlikler

Dünya Böbrek Günü’nde Yer Aldığımız Mecralar

img

Covid-19 salgını nedeniyle saha etkinliklerine yer veremediğimiz kampanyamızı gerek dijital, gerekse konvansiyonel mecralar kullanarak toplumla buluşturmayı hedefledik. Buradan yola çıkarak hem özel kuruluşlarla hem de kamu kurumlarıyla iş birlikleri gerçekleştirdik.

Her yıl olduğu gibi İstanbul’da İBB’ye ait raket alanları ile metro ve metrobüs gibi toplu ulaşımda bulunan Modyo TV ekranları, İBB TV, İBB LED ve İBB dış ekranlarında, videomuzun 15 saniyelik versiyonu ile bir hafta süreyle yer aldık.

İstanbul’un ana yollarında ve ana meydanlarında yer alan toplam 23 dev ekranda yine kısa videomuzu yine bir hafta boyunca yayınladık.

Ankara’da önemli kavşaklarda ve meydanlarda bulunan megalight adı verilen büyük ölçekli billboardlarda ana görselimizin uygulaması bir hafta süreyle yapıldı. Antalya ve Kayseri’ye de merkezi yerlerdeki raketler (CLP) ile ulaştık.

Digiboard ile Bodrum Havaalanı’nda ve İstanbul Anadolu yakasındaki Palladium AVM’de ekranlardaydık.

Medya Pano ile İzmir metrosunda bulunan poster panoları, ana görselimizle bir hafta süre ile doldurduk.

Sistem9 Medya ile Galleria AVM ve İTÜ Maslak’taki dev ekranlarda ana görselimiz ile bir hafta süren yayın gerçekleştirdik.

Demedya ile Türkiye çapında faaliyet gösteren eczanelerin içerisinde bulunan bilglendirme ekranlarında “Karar Senin” dedik.

Çanakkale Belediyesi’nin katkılarıyla, il merkezinde dört billboard ve 10 raket (CLP) kullanımı yapıldı.

    Obez Market