Etkinlikler

Dünya Böbrek Gününde Yer Aldığımız Mecralar

img

Dünya Böbrek Günü kutlamaları kapsamında kampanyamızın ana görselini kullanarak yaptığımız toplumsal bilgilendirme çalışmalarında, hafta boyunca ve sonraki haftada pek çok mecra kullandık.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen 50 billboard haricinde metrobüs hattından çift taraflı 50 raket ve muhtelif alanlarda 150 afiş ile yer aldık.

İBB’ye bağlı Medya A.Ş.’ye ait kapalı devre TV sisteminde İBB TV, AVM ekranları, dış ekranlar, metro, metrobüs ve Şehir Hatları’nda bulunan Modyo TV ekranlarında görselimizin hareketli versiyonu ile milyonlara ulaştık.

14 ildeki 286 eczanede ve 7 hastanede 347 ekranla yayında olan Eczane TV sisteminde bu sene de yayındaydık.

Benzer şekilde Kuaför TV ekranlarından da pek çok kişiye eriştik.

Aynı şekilde TBV Memorial Hizmet Hastanesi de dahil olmak üzere Memorial Sağlık Grubu’ndaki tüm kapalı devre ekranlarda yine hareketli görselimizle mesajımızı hastalarımıza ve hasta yakınlarımıza ilettik.

Sabiha Gökçen, Esenboğa, Kayseri, Bodrum ve Edremit Havaalanları da yine görselimizin yer aldığı yerlerden bazılarıydı.

İstanbul’da yoğun trafiğin olduğu ana yollarda bulunan Kuyumcukent (Basın Ekspres Yolu-Sefaköy), MetroPort AVM (Bahçelievler), Optimum AVM (Göztepe E5), Trump Towers (Mecidiyeköy), Sapphire AVM (Levent), Tepe Nautilus (Kadıköy, Ayrılık Çeşmesi Marmaray) binalarının dışındaki dev ekranlarda milyonlarca kişinin görselimizi görmesini sağladık.

İstanbul, Antalya ve Kayseri’deki muhtelif AVM’lerde ve kamuya açık alanlarda raketlerle görünürlük kazandık.

İzmir’de metro hattında 250 adet dijital çalışmamız yer aldı.

Trakya bölgesinde Tekirdağ’da 25 billboard ve 25 raketin yanı sıra Kırklareli’nde de billboard ve raket çalışmasının yanı sıra Tekirdağ ili kapsamında bir aylık süre ile 10 adet minibüs ve otobüs giydirme çalışması da yapıldı.

2020 Dünya Böbrek Günü çalışmalarımıza destek veren kişilere ve kurumlara gönülden teşekkürü borç biliriz.

    Obez Market