« geri

TÜRK BÖBREK VAKFI YARARINA GÜLNUR GÜNEŞ’DEN “SİHİRLİ ADIMLAR” DEFİLESİ!!!

TBV’nın yeni nesil destekçilerinden olan Gülnur Güneş’de 70’lerin izlerini taşıyan “Glamorous Walk” adlı koleksiyonunu Shangri - La Bosphorus Otel’de  vakıf yararına düzenlenen özel bir defile ile tanıttı.  

TBV Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş ve TBV Mütevelli Heyet üyesi Selda Topal’ın himayelerinde, Gülnur Güneş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davetin sunuculuğunu oyuncu Murat Han üstlendi. Cemiyet ve sanat dünyasından çok sayıda konuğun katıldığı davetin sürpriz ismi ise Öykü Gürman oldu. Defilenin ardından sahne alan Gürman, konuklara eşsiz bir müzik ziyafeti yaşattı.

70’li yıllarda öne çıkan ve attığı her adımda ışıltısını yansıtan, yıldızların parlaklığını yeryüzünde hissettiren “Glomorous Walk” koleksiyonu feminen detayları ile izleyenlerde hayranlık uyandırdı. Genç tasarımcı Gülnur Güneş, hayranlık uyandıran tasarımları için kendisine Hedy Lamarr’ın ilham verdiğini ifade etti. Güneş’in büyülü tasarımları ; Özge Ulusoy, Tuğba Melis Türk, Açelya Kartal, Özlem Katipoğlu, Tuğçe Sarıkaya  gibi ünlü modeller   tarafından sunuldu.  Defilede podyuma çıkanlardan biri de Ezgi Kural oldu. 

17.03.2015