« geri

Geleneksel Yeni Yıl Yemeği

25 Aralık Perşembe akşamı Yeşilköy Dürümcü Baba’da diyaliz hastalarımız için düzenlenen Yeni Yıl Yemeği, her sene olduğu gibi bu sene de renkli görüntülere sahne oldu.

Ev sahipliğini Galatasaraylı milli futbolcu Burak Yılmaz’ın eşi İstem Yılmaz’ın yaptığı geceye çok sayıda hastamızın yanı sıra vakıf yönetim kurulu , vakıf çalışanları ve ünlü isimler katıldı.

Feridun Düzağaç, Eylem Şenkal, Burak Yılmaz’ın eşi İstem Yılmaz, Tuba Melis Türk ve Hasan Yalnızoğlu’nun yanı sıra, aynı zamanda Türk Böbrek Vakfı Mütevelli Heyet üyesi olan İpek Tanrıyar ve Selda Duman da bizlerleydi.

Yemek davetinin düzenlenmesindeki katkılarının yanı sıra gecenin sunuculuğunu da yine Selda Topal üstlendi. TBV Başkanı Timur Erk tarafından yapılan hoş geldiniz konuşmasının ardından ünlü misafirlerimize bu gecenin bir anısı olarak plaketleri takdim edildi. İstem Yılmaz tarafından tüm diyaliz hastalarımıza yılbaşı hediyelerinin verildiği gecede, Feridun Düzağaç’ın şarkılarını hep birlikte seslendiren hastalarımız, birlikte fotoğraflar çektirdiler. Çok yönlü bir sanatçı olan Hasan Yalnızoğlu’nun kendi deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı ve imzalayarak hediye ettiği “Öğrenilmiş Duygular” kitabı ise gecenin sürprizi oldu.

26.12.2014