« geri

Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Hasta Moral Gecesi

TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi’nde tedavi gören hastalarımız için geleneksel olarak her sene düzenlenen “Hasta Moral Gecesi” bu sene de 5 Haziran akşamı Adela Otel’de gerçekleştirildi.

 

Hastalarımızın yoğun ilgi gösterdiği geceye Vakıf Başkanı Timur Erk, Yönetim Kutulu üyesi Seval Ermiş, Sosyal Komite üyeleri, Türk Böbrek Vakfı ve Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi çalışanları ile hasta yakınları katıldılar.

Bu seneki gecenin önemli bir farklılığı, yemeğin yanı sıra bir de kına gecesi ve düğüne ev sahipliği yapılması oldu. Vakfımızda çocukluğundan başlayarak 21 senedir diyaliz tedavisi gören Kevser Yakut için Sosyal Komite tarafından sembolik bir kına gecesi ve düğün töreni düzenlendi. Gelinliğiyle salona gelen Kevser Yakut ve eşi, ilk danslarının ardından pastalarını kestiler ve yaptıkları konuşmada Türk Böbrek Vakfı’na teşekkür ettiler.

 

Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk kısa bir konuşma yaparak hastalarımıza verdikleri öneme değindi ve tüm hastalarımıza, hasta yakınlarına ve vakıf çalışanlarına uzun yıllardır süregelen bu güzel birliktelik için teşekkür etti.

 

10-15-20 senedir merkezimizde diyaliz tedavisi gören hastalarımıza hediye verilmesinin ardından hasta moral gecesi, eğlence ve müzikle devam etti.

 

05.06.2014