« geri

Sosyal Etkinliklerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Türk Böbrek Vakfı Sosyal Komiteleri tarafından düzenlenen etkinlikler devam ediyor.

Etiler Teppenyaki Restoran’da TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komitesi ve TBV Yönetim Kurulu üyesi Seval Ermiş tarafından düzenlenen öğle yemeğine çok sayıda ünlü isim katıldı. Elifname programının sunucusu Elif Güvendik Nayman’ın piyango çekilişini yaptığı davete Türkan Sabancı, Zeynep Demirel, Selda Topal, Sibel Vatandost, İpek Toplusoy, Pervin Ersoy, Burcu Hattat ve Hülya Aşık gibi isimler katıldı. Davette elde edilen gelir, diyaliz makinesi alımı için kullanılacak.

Türk Böbrek Vakfı Sosyal Komitesi’nin organize ettiği ve Tiyatro Pera oyuncularının sahnelediği Akdeniz isimli müzikal, 5 Mart akşamı vakıf dostlarını bir araya getirdi. Müzikal sonunda Tiyatro Pera oyuncularına teşekkür çiçeği takdim edildi.

TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komitesi tarafından 25 Şubat’ta organize edilen “Olmasaydın” isimli oyun, Müjdat Gezen Tiyatrosu tarafından Profilo Kültür Merkezi’nde sahnelendi. “Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarken öldürülseydi Türkiye bugün nerede olurdu?” sorusundan yola çıkarak oyunlaştırılan eser, davetliler tarafından büyük övgü aldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Nişantaşı Kırıntı’da düzenlenen imza günü ve söyleşiye Türk Böbrek Vakfı’nı temsilen Yönetim Kurulu üyesi Mukaddes Yamaç katıldı. Etkinlikte, Türk Böbrek Vakfı yayınları da katılımcılarla buluştu.

18.03.2014