Bizi Destekleyin

You can make online donation to our foundation by using the form below.

İş Bankası
Türkiye İş Bankası – 1396 Bakırköy Ticari Şube – 18921
IBAN: TR58 0006 4000 0011 3960 0189 21

Toprak Olma Umut Ol!
Bağışçlarımız

Diyaliz Makinası

You can support us to renew our dialysis machines

BAĞIŞTA BULUNUN

Vakıf Projelerine Destek

Vakıf Projelerine Destek Bağışı Yazısı

BAĞIŞTA BULUNUN

Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Desteği

Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Desteği Bağışı Yazısı

BAĞIŞTA BULUNUN
Kendi Belirlediğim Tutar
Tutarı kendim belirlemek istiyorum!

BİLGİLERİNİZ

İsim Kart Numarası
Soyisim Güvenlik Kodu (CVV/CVC)
Kredi kartınızın arka yüzünde bulunan numaranın son 3 hanesidir
E-mail Son Kullanma Tarihi (Ay / Yıl)
Telefon
Onay Kodu
Gizlilik Politikası
www.tbv.com.tr “Kullanım Şartları”nı kabul etmeniz, internet sitemizin gizlilik politikasını kabul ettiğinizi ifade eder. Aşağıda tanımlanan kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız. Sitenin gizlilik politikasını kısmen veya tamamen değiştirme hakkı saklıdır. Metindeki güncellemeler ve tarihleri bu sayfada yayınlanacaktır.

Bu site, başka sitelere bağlantılar içermektedir. Diğer sitelerinin gizlilik politikalarından ve uygulamalarından www.tbv.com.tr sorumlu değildir.

Kullanıcı olarak www.tbv.com.tr ile paylaştığınız kişisel ve kurumsal bilgilerde değişiklik ve/veya düzeltilmesi gereken noktalar veya yayın politikası hakkında görüş bildirmek ve/veyaya kişisel ve kurumsal bilgilerinizi değiştirmek için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak site yöneticileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Kullanıcıdan Toplanan Bilgiler
www.tbv.com.tr tarafından aşağıda tanımlanan kullanıcı bilgileri toplanabilir, saklanabilir ve kullanılabilir:
 • Site ziyaretleri ve kullanma biçimleri
 • Sitede gerçekleştirilen işlemlere ait bilgiler. (Doldurulan formlardaki ya da alanlardaki bilgiler, e-posta adresleri gibi)
 • Siteye kaydolurken tarafınızdan verilen bilgiler
 • Websitemizin işlem ve hizmetlerden yararlanmak için bizimle paylaştığınız bilgileriniz,
 • Diğer her türlü bilgi
www.tbv.com.tr tarafından kredi kartı, banka kartı veya internet bankacılık işlemleri kullanıcı adı, şifreleri gibi bilgiler hiçbir şekilde toplanılmaz ve sistemde kayıt tutulmaz.

Yapılan her türlü bankacılık işlemi, PayPal ve bankaların internet ödeme arayüzleri ile yapılmaktadır. Bu arayüzlerin güvenliği www.tbv.com.tr den bağımsız, özel güvenlik önlemleriyle denetlenen kurumlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması
Kişisel bilgileriniz, sadece onayınız halinde üçüncü kişiler ile paylaşılabilir.. Ancak mahkeme kararı ile www.tbv.com.tr ’den talep edilen bilgiler istisnadır.

Paylaşılan kişisel bilgiler, gizlilik politikasını ve/veya sitede belirtilen diğer hususlar doğrultusunda kullanılabilir:
 • Sitenin yönetimi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması  
 • Sitenin etkin ve verimli kullanımı amacıyla kullanıcı odaklı gündellemelerin yapılması  
 • Sitede gerçekleşecek işlemler için kullanıcıların bilgilendirilmesi
 • Siteden tarafınıza isteğiniz doğrultusunda e-posta ve benzeri bilgilendirmelerin yapılması  
 • Siteye ait istatistiksel verilerin, kullanıcıya ait kişisel bilgilerin saklı kalması koşuluyla  üçüncü kişilerle paylaşılması
 • Site ve/veya kullanıcılar hakkında yapılan araştırmalar ve/veya şikayetlere yönelik işlemler
Bilgilerin Güvenliğinin Sağlanması
www.tbv.com.tr  kişisel bilgilerinizin kaybedilmesi, yanlış kullanılmasıı ve değiştirilmesini engellemek üzere her türlü önlemi alır. Kişisel bilgileriniz özel gübvenlik önlemleri ile korunan suncularda saklanır. www.tbv.com.tr üzerinden yapılan tüm elektronik işlemler SSL teknolojisi ile kriptolanır. Kullanıcılara ait  banka ve kredi kartı bilgileri www.tbv.com.tr üzerinde asla saklanmaz.

İnternet sistemi üzerinden yapılan data transferlerinin asla %100 güvenli olmadığını hatırlatırız. www.tbv.com.tr yöneticileri, kullanıcılardan asla şifre, banka işlemleri, kart ve/veya hesap numaraları gibi kişisel bilgiler talep etmez. Kullanıcılar, her türlü kullanıcı adı, şifre ve kredi kartı bilgilerini kendi sorumluluklarında olduğu kabul ederler.

İletişim
Gizlilik politikamız ve/veya kişisel ya da kurumsal bilgilerinizin kullanılması doğrultusunda sorularınızı tbv@tbv.com.tr adresine yazabilirsiniz.

Yapılan Bağışın İptal ve İadesi Yoktur.

 

Bağışlarınız için: İş Bankası Yeşilköy Şubesi (1128) 213267 no'lu Türk Böbrek Vakfı hesabı IBAN: TR 7100 0640 0000 1112 8021 3267