Dünya Böbrek Günü Görsellerimiz Çeşitli Mecralarda Yer Aldı

Published on Mar 28th, 2018 under Genel.By

2018 Dünya Böbrek Günü kapsamında dijital ve basılı mecralarda yer alarak mesajımızı geniş kitlelere ulaştırmaya gayret ettik.

Levent Sapphire AVM’deki ve Cevahir AVM’deki dev ekranlarla İstanbul’un en yoğun trafik güzergâhlarında yer aldık. İstanbul Atatürk Hava Limanı’ndaki 16 ekranın yanı sıra Kayseri ve Samsun hava alanlarında yolcuları uğurladık ve karşıladık.

269 ayrı eczanedeki 335 ekranla ilaç almaya gelenlere böbrek sağlığını hatırlattık.

Akbatı, Palladium, 212, Kayseri Park, Tekira (Tekirdağ), Orion ve Trend Arena (Çorlu) ve Erasta (Edirne) AVM’lerindeki iç ekranlarda alışveriş yapanlarla bir araya geldik.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin tahsis ettiği 50 ekranla Merter’den Emirgan’a, Pendik’ten Beykoz’a İstanbullularla, Ankara’da da yine 50 billboardla Ankaralılarla selamlaştık. Tekirdağ, Edirne, Kırklareli’nde de billboardlarla yer aldık.

Adana, Antakya, Osmaniye, İskenderun, Diyarbakır, Malatya, Sakarya, Tekirdağ, Ordu ve Edirne’de billboardları ve raketleri doldurduk.

Ankara, İzmir, Afyon, Elazığ, Erzincan, Kırşehir, Çankırı, Niğde ve Zonguldak’ta açık hava ekranlarıyla yer üstündeyken, Ankara’da ve İzmir’de metroyla yer altına indik.

İzmir’de oynanan Göztepe-Sivasspor maçında futbolcular sahaya “Böbrek Sağlığı İçin Aşırı Şeker Tüketimine ‘Dur’ De!” pankartımızla çıktılar.

Edirne’de Erasta AVM’de, Tekirdağ’da Orion ve Trend Arena AVM’lerdeki stand çalışmalarımızda ziyaretçilerimizi bilgilendirdik, birlikte videolar çektik, yayınlarımızı hediye ettik.

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’nde kaplanan otobüslerle her üç şehri dolaştık, sakinlerin dikkatini çektik.

Leave a Comment