SOSYAL KOMİTELERİN ETKİNLİKLERİ VAKIF DOSTLARINI BİR ARAYA GETİRDİ

Published on Nis 29th, 2017 under Genel.By

22 Şubat’ta Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komitesi tarafından Shangri-La Otel’de bir gece düzenlendi. Geceye Türkan Sabancı, Özlem Hazinedar, Seren Serengil, Aslı Hünel, Zahide Yetiş, Yeliz Yeşilmen gibi ünlü isimler katıldı. Türkan Sabancı’ya, Türk Böbrek Vakfı’na bu güne kadar yaptığı katkılardan dolayı TBV Yönetim Kurulu üyesi Seval Ermiş tarafından bir plaket takdim edildi. Gecede ayrıca oda tefrişi bağışı için Mihribar Scheer’e, diyaliz makinesi bağışları için Sema Tünay, Ayten Dağbaşı ile Nezihe Öztan ve kardeşlerine de birer teşekkür plaketi sunuldu. Gecede elde edilen gelirle, ekonomik ömrü dolmuş diyaliz makinelerinin yerine yenileri alınacak.

4 Nisan’da TBV Sosyal Komitesi tarafından Kuruçeşme Fahham’da Selvi Serttaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen yemeğin teması, “sağlıklı beslenme ve obeziteyle mücadele” olarak belirlendi. Yemeğe katılan Başkan Timur Erk, Türk Böbrek Vakfı’nın bu konudaki vizyonunu ve çalışmalarını davetlilere aktararak, katılımları için kendilerine teşekkür etti.

18 Nisan’da Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komitesi’nin düzenlediği öğle yemeği ise İstinye Park Zuma’da gerçekleştirildi. Komitenin üç sene önceki bir başka etkinliğinde elde edilen gelirle ilk adımı atılan TBV Soma Anaokulu’nun eksiklerinin sağlanması amacıyla düzenlenen etkinliğin sonunda bilgisayar, ofis ekipmanları ve diğer malzemeler için gerekli fon elde edilmiş oldu.

Leave a Comment