« geri

Siz Ne Yapabilirsiniz?

Sivil toplum kuruluşları faalietlerini sürdürebilmek için toplumu oluşturan bireylerin desteğine ihtiyaç duyarlar.

Bizlerde çalışmalarımızı sürdürürken sizlerden gelecek önerilere ve fikirlere değer veriyoruz ve bu katkıları isminizi daha iyi yapabilmek için bir fırsat alanı olarak görüyoruz.

Destek anlamındaki katkılarınız sadece maddi konularla sınırlı değil. Talebiniz halinde sizlere ulaştıracağımız broşür yada kitapçıkları çevrenizde dağıtabilir posterleri asabilir y da yerel yönetimlere irtibat kurarak bölgeni<deki okullarda veya kamuya açık merkezlerde böbrek sağlığı konusunda seminer vermeniz için girişimde bulunabilirsiniz.

Vakfınınza ait diyaliz merkezlerimizde hizmet verdiğimiz son dönem kronik böbrek yetmezliği hastalarımızın tedavilerinin  en önemli bileşen olan diyaliz makinalarının ekonomik ömrü yaklaşık 3200 saattir. Bu süre makinaların yenileriyle değiştirilmesi, yüksek nitelikli hizmet sunumu için vazgeçilmez bir gerçekliktir. Vakfımızın en önemli ihtiyacı diyaliz maknalarının yenilenmesi konusunda ortaya çıkmaktadır. Yaklaşık olarak 11.500 Avro tutuarındaki diyaliz makinası için bireysel bağışların yanı sıra oluşturulan havu< sayesinde muhtelif ölçeklerdeki maddi bağışlar biraraya gelerek hastalarımız için bir umut olmaktadır.

Öte yandan tıpp fakültesi öğrencilerine sağlanan burslar için fon oluşturmakta vakfımızın çalışmaları arasındadır.

 

 

 

Bağışlarınız için: İş Bankası Yeşilköy Şubesi (1128) 213267 no'lu Türk Böbrek Vakfı hesabı IBAN: TR 7100 0640 0000 1112 8021 3267