« geri

Bağışçılarımızla Vakfımızda Bir Araya Geldik

Türk Böbrek Vakfı’na uzun yıllardır bağışlarıyla destek veren değerli vakıf dostlarımıza vakıf merkezimizde düzenlenen bir kokteyl ile teşekkür plaketlerini takdim ettik.

Vakfımıza diyaliz makinesi, altyapı, hasta odası, eğitim bursu gibi alanlarda uzun yıllardır büyük destek veren bağışçılarımız İclal Bakkaloğlu, Nuran Cıngıllıoğlu, Nurhan Tarman, Tarık Cengiz, Ebru Seyyar, Beyhan Biber ve Cüneyt Asan’a, Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk ve Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komitesi Başkanı Seval Ermiş tarafından teşekkür plaketleri ve teşekkür sertifikaları sunuldu. TBV Başkanı Timur Erk yaptığı konuşmada, sivil toplumda önemli bir konuma gelen Türk Böbrek Vakfı’nın, gücünü önemli ölçüde bağışçılarından aldığını vurgulayarak, bağışların tamamının, misyonları doğrultusunda hastalarımıza sunulan diyaliz tedavisi başta olmak üzere kronik böbrek hastalığı ile mücadele etmek üzere geliştirilen projelere aktarıldığını söyledi.

27.01.2014

 

Bağışlarınız için: İş Bankası Yeşilköy Şubesi (1128) 213267 no'lu Türk Böbrek Vakfı hesabı IBAN: TR 7100 0640 0000 1112 8021 3267